Skvělé umístění havlíčkobrodských extraligových volejbalistek kategorie U18

Poslední dubnový víkend byl pro volejbalistky kategorie U18 reprezentující sportovní klub TJ Jiskra Havlíčkův Brod vyvrcholením extraligové sezóny. Finálový turnaj proběhl na palubovce sportovní haly v Přerově.

volejbalové kadetky TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Extraligový tým ve složení, zleva horní řada: Kristýna Vlachová, Jana Papežová, Ema Pátková, Anna Kalinová, Karolína Chadimová, spodní řada zleva: Tereza Votavová, Kateřina Picková (obě ŠSK Demlova), Simona Záborská, Andrea Lesáková (TJ CHS Chotěboř), Michaela Medková. V sezóně nastoupily, ale na fotce chybí: Julie Medková, Kamila Záborská, Tereza Kulhánková, Nela Štouračová (Sokol Nové Veselí), Marie Rybecká a Žaneta Píbilová.

Prohry ve skupině nás nespustily do boje o medaile, ale v následném play-off jsme již nezaváhali a po nádherných zápasech s tradičně silnými soupeři z Kralup a Madety České Budějovice vybojovaly extraligové volejbalistky TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5. místo v České republice!

Náš tým před sebe pustil jen profesionální týmy Dukly Liberec, TJ Ostrava, Olympu Prahy a KP Brno. Hráčky z Vysočiny tak potvrdily svou příslušnost k české špičce a vylepšily tak o jednu příčku umístění po dlouhodobé základní části soutěže. Gratulujeme všem hráčkám, které se na celé sezóně podílely a děkujeme za skvělou reprezentaci havlíčkobrodského volejbalu! Poděkování míří také k týmům
ŠSK Demlova, TJ CHS Chotěboř a Sokola Nové Veselí, jejichž hráčky za Brod pravidelně nastupovaly a přispěly k tomuto úspěchu.