VK Hronov X TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 a 3:2

V 5. a 6. kole první ligy žen jsme opět cestovaly na venkovní zápas, tentokrát do Hronova.

Už při rozsmečování to vypadalo, že nás soupeřky svojí razantní smečí rozmlátí. Což v prvním setu nepotvrdily a my jsme v něm dokázaly zvítězit. V dalším průběhu utkání rozhodl servis, na kterém se nám moc nedařilo 🙁 . Hronovanky naopak v něm sbíraly jeden bod za druhým a zápas ukončily v poměru 3:1 na sety.

V sobotním zápase jsme nastoupily v trochu improvizované sestavě, kdy se Verča z náhry přesunula na účko, ale na našem výkonu to nebylo vůbec znát. Co víc, vedly jsme 2:1 na sety! Ale čtvrtý set jsme bohužel špatně začaly a už se nám ho nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. Ve vyrovnaném pátém setu nám trochu chyběla odvaha v zakončení a nakonec jsme ho prohrály nejtěsnějším možným rozdílem 13:15. Nutno říci, že soupeřky hrály v osmi :-D, protože hlavní rozhodčí se nechal strhnout atmosférou v hale a nepískal zcela korektně.

Hronov jsme tak opustily s bilancí šesti prohraných setů, tří vyhraných, jedné žluté karty a jednoho bodu do tabulky. Přesto se nám stalo několik pozitivních věcí: stále se držíme v kontaktu se středem tabulky, který je velmi vyrovnaný, Ráďa se vrátila po nemoci, Maky hrála fenomenálně a umíme zaimprovizovat v sestavě :-).

Speciální poděkování patří Zuzka Čeledová a trenérovi Petr Dostál za to, že s námi jeli jen na otočku (na páteční zápas) a že to není úplně blízko… Děkujeme!

Tento týden budeme hrát v Praze – v pátek od 18:30 a v sobotu od 10:00 hodin v tělocvičně Koněvova 929 Praha – Žižkov 13000. Budou to důležité zápasy! Pokud budete mít cestu, přijďte nás podpořit!!!