Aktuality

Žáci havlíčkobrodské Jiskry ovládli krajský přebor

Žáci havlíčkobrodské Jiskry odehráli o víkendu poslední turnaj krajského přeboru. Mezi čtrnácti účastníky spojené soutěže hradeckého kraje, pardubického kraje a více »


Kvalifikace na Mistrovství republiky mladších žákyň U14

V sobotu a v neděli patřila nová hala volejbalu. Konalo se zde 1. kolo kvalifikace na Mistrovství republiky mladších žákyň.


Tiebreakový víkend volejbalistek U16 v posledním kole ČP

Volejbalistky U16 odehrály poslední kolo českého poháru v Pouchově. Za 7 zápasů odehrály 6 tiebreaků a ve skupině skončili na více »


Poslední turnaj minivolejbalu

V neděli proběhly poslední letošní turnaje čtyřkového volejbalu. Do haly Nového Veselí se sjely všechny týmy, aby v letošní sezóně více »


1. místo v Českém Poháru chlapců U16

Po finálovém turnaji v Hradci Králové můžou mladí volejbalisté Havlíčkova Brodu slavit 1. místo v Českém Poháru U16. Gratulujeme celému více »


Souboj o 2. místo druhé ligy pro Havlíčkův Brod

V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali tým z Hronova. Ty nám chtěli vrátit jejich 2 prohry z přeložených zápasů více »


Velký turnaj minivolejbalu v Havlíčkově Brodě

V neděli 3. března se v naší nové sportovní hale uskutečnil jeden z největších dětských turnajů za poslední roky. Celkem 120 dětí ve více »


Muži drží ve 2. lize krásné druhé místo

Po sérii zápasů s předními týmy tabulky byla bilance mužů v druhé polovině soutěže 5 výher a 5 proher. Se více »


Dívky U18 B přivezly z Prahy 3 body

V sobotu 24.2. jsme odehrály dva zápasy u soupeře v Praze. V prvním zápase se nám podařilo zvítězit, a to více »


Držíme se zuby nehty

O víkendu 10.-11.2. jsme v Prostějově odehráli pátý bodovaný turnaj extraligy U18. Kvůli jarním prázdninám, marodce a souběžným zápasům jsme více »