Mnichovo Hradiště vs. Havlíčkův Brod

V sobotu nás čekal teprve druhý výjezd mimo domácí palubovku, a to k sousedovi z tabulky z Mnichova Hradiště.

První zápas jsme výborně podávali a soupeře zatlačili do defenzívy. První zápas tak byl poměrně rychle náš 3:0.

Do druhého zápasu jsme vstoupili s mírným podceněním. Již jsme tolik na soupeře netlačili a i když jsme získali vedení 2:0, výkon šel značně dolů. Třetí set získali po našem útlumu domácí a rázem jsme se začali bát o body. Ve čtvrtém setu však pomohla obrana na síti a vítězství bylo naše 3:1.
Sestava: Michal Hromádko, Standa Kliment, Tomáš Vácha, Petr Novák, Honza Matějka, Vojta Jelínek, Honza Čeleda, Kuba Doležal, Honza Meloun.
Další zápasy odehrajeme až 30.11. doma s týmem z Dvora Králové. Přijďte nás podpořit!!!