HB vs. Dvůr Králové n. L.

V sobotu pokračovala 2. liga domácími zápasy Havlíčkova Brodu s Dvorem Králové.

První zápas byl, až na třetí set, v naší režii. Soupeře jsme přehráli rychlou hrou a kvalitní obrannou. I když se tolik nedařil servis, pravidelně jsme otáčeli a čekali na rozdílové chyby soupeře. Výhra 3:1 (20,19,-23,17).

Po prvním zápase nám odjel Petr Novák, který v prvním zápase podal výborný výkon. S ním však odešel hlavně příjem všech hráčů a následný útok. Dvůr se dostal na koně a my se nezmohli na téměř žádný odpor. Druhý set tak byl náš doposud úplně nejhorší. V třetím setu se hra trochu vyrovnala, avšak my už byli hlavami úplně jinde. Místo volejbalu jsme se věnovali rozhodčím (i když oprávněně) a prohráli celkem rychle 3:0 (-20,-13,-20). Alespoň jsme se vyfotili 🙂

Příští víkend sehrajeme souboj se sousedem z tabulky v Chocni a poslední letošní zápasy můžete navštívit 14.12. na Stavebce proti Hronovu!