TJ Jiskra Havlíčkův Brod x VK Hronov 0:3, 3:1

V posledním listopadovém víkendu jsme doma přivítaly Hronov. Páteční zápas pro nás neskončil moc slavně a hronovanky v něm jednoznačně zvítězily 3:0, tlačily na nás servisem a celková nálada v havlíčkobrodském týmu nebyla úplně ideální.

Sobotní zápas pro nás naštěstí začal úplně opačně, než ten páteční. Od začátku jsme s Hronovem držely tempo, ale bohužel nám utekly na konci setu, který vyhrály až po velmi vyrovnaném boji. Od druhého setu jsme ale hru korigovaly my a lehce zvítězily poměrem 3:1. Tento víkend jsme si tak po dlouhé době připsaly na konto skvěle vybojované tři body a také jednu žlutou kartu, kterou vyhrála naše Kikuš v sobotním zápase. Další domácí zápasy nás čekají již tento víkend, kdy se porveme o vítězství se Žižkovem a budeme rády, když nás přijdete podpořit!