Nusle X Havlíčkův Brod

V pátek 17. 1. jsme odjeli na venkovní zápas do Prahy, kde jsme se utkali s týmem TJ Sokol Nusle Praha.

V prvním setu nám chvíli trvalo, než jsme si zvykli na jiné prostředí haly, ale v půli setu jsme obrátili skóre a zvítězili jsme. Další sety jsme vyhráli s přehledem 3:0 díky dobrému servisu a útoku. Prvním dnem jsme si tak připsali krásné 3 body.

Druhý den v sobotu dopoledne jsme nastoupili velmi odhodlaně a vedli jsme nad soupeřkami 2:0 na sety. V následujících setech jsme začali více chybovat a pustili jsme protihráčky více do hry. Nakonec se o výhře rozhodovalo pátým setem, který jsme bohužel prohráli. I tak jsme získali cenný jeden bod, takže si z venkovních zápasů přivážíme důležité 4 body.

Tento týden budeme hrát na domácí palubovce, tak doufáme, že nás přijdete podpořit.