Obrovské překvapení a radost pro havlíčkobrodské volejbalistky U18

První extraligový turnaj kadetek (U18) pořádalo na své palubovce KP Brno. A právě domácí klub s vyhlášenou mládežnickou akademií a jeden z tradičních aspirantů na titul, byl v sobotu dopoledne prvním soupeřem kadetek brodského výběru.

Především díky skvělému servisu se nám podařilo Královo Pole dostat pod tlak a eliminovat razantní domácí smečařky. Naopak samy jsme se mohly opřít o výborný příjem a hru v poli. Výsledek 3:1 pro tým Havlíčkova Brodu byl obrovským překvapením, ale byl také tvrdě vydřený a po předvedeném výkonu byl zcela jistě zasloužený.

Odpoledne nás čekal tým Šternberka se třemi hráčkami z extraligy U20 a trénujících v družstvu extraligy žen – opět jsme rozhodně nebyly favoritkami utkání. Výhra 3:0 se dá v krátkosti shrnout slovy našich zaujatých fanoušků: tak to byla jízda!

Když jsme pak v neděli zvládly zápas proti Přerovu 3:0, mohly jsme se radovat z prvního místa ve skupině!

Rády bychom tímto pozvaly sportovní příznivce a fanoušky volejbalu zvláště na nadcházející turnaj 1. skupiny nejvyšší domácí soutěže. Hrát budeme v domácí hale TJ Jiskra v sobotu 7.10. od 10:00 proti VK Madeta České Budějovice, od 18:00 proti VK Dukla Liberec a v neděli 8.10. nám od 12:00 bude soupeřem VO TJ Lanškroun.

Pod hlavičkou Jiskry HB nastoupily: Hrochová Kristýna (TJ Sklo Bohemia Světlá n. Sáz.), Kolářová Sabina (TJ Sokol HB), Kulhánková Tereza, Lesáková Andrea (TJ CHS Chotěboř), Matějková Petra (TJ Sokol HB), Maříková Agáta (TJ Sokol Štoky), Medková Julie, Medová Daniela (TJ Sokol Štoky), Pátková Ema, Vodičková Agáta (TJ Sokol Štoky) a Záborská Kamila. Trenérem je Petr Pátek

Kompletní výsledky najdete na stránkách Českého volejbalového svazu.