První domácí zápasy mužů v 2. lize a krajském přeboru

První letošní domácí dvojutkání mužů v 2. lize a krajském přeboru přineslo každému týmu jedno vítězství. Muži se v 2. lize podělili s Dvorem Králové 3:0 a 0:3, béčko získalo první body s Jihlavou po výsledcích 1:3 a 3:1.

druholigoví volejbalisti TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Známý účastník 2. ligy, Dvůr Králové, vstoupil do prvního zápasu vlažně a Havlíčkův Brod, který výborně a razantně útočil, získal všechny 3 sety.

Ve druhém zápase se domácím vytratil útok z krajů kurtu jak při vlastním přijmu, tak při bodovkách. V komcinaci s chybami na servisu měl navrh Dvůr Králové. Druhý zápas tak jasně vyzněl pro hosty a pro nás to může být důrazné varování, s čím do budoucna pracovat. Gratulace tak patří Dvoru Králové, který odehrál výborný druhý zápas jak na útoku, tak v poli.

Sestava: Michal Hromádko, Honza Kučera, Ondra Částka, Petr Novák, Vojta Jelínek, Kuba Doležal, Matěj Dočekal, Aleš Nečas, Ondra Hroch, Lukáš Zikmund, Honza Vacek, libera Pepa Chalupa a Honza Meloun

Béčko, složené převážně z mladých hráčů, kteří nedostávají tolik prostoru v 2. lize, sehrálo zápasy proti Jihlavě. Doplnili je starší hráči Tomáš Trnka a Honza Čeleda.

druholigoví volejbalisti TJ Jiskra Havlíčkův Brod

V prvním zápase byla Jihlava lepším týmem, ale set se podařilo domácím urvat. Útočně táhl tým Ondra Hroch. V druhém zápase se k němu přidal Tomáš Trnka a Jihlava byla rázem pod tlakem. Bojovným výkonem si poté základní sedmička došla k prvnímu vítězství 3:1, k čemuž jim gratulujeme.

Sestava: Honza Vacek, Ondra Hroch, Aleš Nečas, Lukáš Zikmund, Tomáš Trnka, Matěj Dočekal, Honza Čeleda, libero Pepa Chalupa