Napsali o nás

Další naší zástupkyní v reprezentačních výběrech je Anička Kalinová

Další společná příprava reprezentačního družstva dívek 06/07 proběhne ve středočeském Kolíně v termínu 24. – 27. 2. 2022, včetně naší více »


I v chlapecké složce máme zastoupení v republikových výběrech

Do nominace Lvíčat chlapců ročníků 07/08 se dostal náš člen družstva žáků, Ondřej Kamarád. Celý článek je uveden na stránkách více »


Naše hráčky se dostaly do reprezentačních výběrů

Do  širšího reprezentačního týmu dívčích nadějí roč. 08/ 09  byla pozvána hráčka TJ Jiskra Marie Rybecká. Držíme Marušce palce. Celý více »


Napsali o nás: Příprava na soutěže přišla vniveč, vědí volejbalisté

článek v Havlíčkobrodském deníku: Žádný efekt neměl zisk kvalitních soutěží, jak je v předešlé sezoně vybojovala nebo obhájila družstva volejbalového více »


Napsali o nás: Sport mě provází celý život, říká končící kapitán volejbalistů Jiskry Trnka

Sportovec každým coulem. To je havlíčkobrodský volejbalista Tomáš Trnka, který se po více než dvaceti letech strávených v Jiskře chystá do více »


Napsali o nás: Sabina Laláková miluje volejbal a cestování. Chce ještě do Asie

Už více jak sedmnáct let stojí pod vysokou sítí jako blokařka. Havlíčkobrodská rodačka Sabina Laláková kromě volejbalu ráda cestuje, čte více »


Napsali o nás: Markéta Jenčová je radioložka pod vysokou sítí

Volejbalistka Markéta Jenčová pochází z Humpolce, momentálně studuje pátým rokem na vysoké škole a částečně pracuje v nemocnici v Havlíčkově Brodě jako radiologická více »


Napsali o nás: Volejbalistům Jiskry se podařila udržet druhá liga

Osmé místo ve druhé druholigové sezoně. To je výsledek havlíčkobrodských volejbalistů v předčasně ukončeném ročníku. S výsledkem je trenér Jan Meloun spokojený, více »