Aktuality kadetky

Dívky U18 B přivezly z Prahy 3 body

V sobotu 24.2. jsme odehrály dva zápasy u soupeře v Praze. V prvním zápase se nám podařilo zvítězit, a to více »


Držíme se zuby nehty

O víkendu 10.-11.2. jsme v Prostějově odehráli pátý bodovaný turnaj extraligy U18. Kvůli jarním prázdninám, marodce a souběžným zápasům jsme více »


Čtyři zápasy ve dvou dnech bohužel pro dívky U18 bez bodů

Dne 3.2. jsme hrály zápasy proti Nymburku, v neděli 4.2. jsme hrály dva zápasy venku proti Hronovu. Dne 3.2. jsme více »


Z nebe do pekla a zpět

O víkendu 20.-21.1. jsme v nové sportovní hale TJ Jiskra hostili čtvrtý bodovaný turnaj extraligy U18. V sobotu ráno nás více »


2. ligu dívek U18 letos ukončily domácí zápasy

Dne 16.12. jsme hrály proti Ostravě na domácím hřišti. V prvním zápase jsme vyhrály 3:1 s dobrým výkonem. Druhý zápas více »


Souboj prvního s druhým u děvčat U18 lépe pro prvního

Dne 18.11. jsme hrály zápas proti vedoucímu týmu tabulky Štokům. Za oba týmy nastupují (spolu)hráčky z extraligy U18. Oba zápasy více »


Všechny body zůstaly díky druholigovým dívkám U18 doma

Dne 11.11. jsme hrály zápas proti Uherskému Hradišti. První zápas jsme s velkou podporou od diváků vyhráli s přehledem 3:0. více »


V Ostravě dělba bodů

V sobotu dne 28.10. jsme se utkali s Ostravou „B“ v 2. lize U18. Zápas se hrál na domácím hřišti více »


2. liga dívek U18 s plným počtem bodů

Netradičně v neděli, v tělocvičně SPŠ Stavební, jsme odehráli dvojutkání proti Olomouci. V obou zápasech se nám dařilo na servisu více »


Úspěšný domácí turnaj extraligy U18Z volejbalistek

Uplynulý víkend jsme v hale Jiskry pořádali extraligový turnaj první skupiny kadetek (U18Z). V ranním zápase jsme se utkali s více »