Aktuality příprava chlapci

Volejbalová přípravka pokračuje pro ročníky 2017-18

Holky a kluci, přijďte mezi nás. Trénujeme v nové hale TJ Jiskra na Ledečské ulici v úterý a čtvrtek od více »


Poslední turnaj minivolejbalu

V neděli proběhly poslední letošní turnaje čtyřkového volejbalu. Do haly Nového Veselí se sjely všechny týmy, aby v letošní sezóně více »


Velký turnaj minivolejbalu v Havlíčkově Brodě

V neděli 3. března se v naší nové sportovní hale uskutečnil jeden z největších dětských turnajů za poslední roky. Celkem 120 dětí ve více »


Nedělní dopoledne patřilo barevnému volejbalu

V tělocvičně místní stavební školy si holky i kluci z TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Jihlavy Demlova a Bedřichov zahráli na čtyřech hřištích žlutý a oranžový volejbal.


V Bedřichově to na barevném volejbale zacinkalo

Naše přípravky( 1-3 třídy) se zúčastnily turnaje barevného volejbalu v Bedřichově. Holky a kluci vybojovali v kategorii nejmladších (žlutá) zlato více »


Nejmenší volejbalisté a volejbalistky

Příprava našich nejmladších volejbalistek a volejbalistů je již od září v plném proudu. Věnujeme se všeobecné pohybové přípravě a ovládání více »


Turnaj čtyřek chlapců tentokrát v Hrotovicích

V neděli 5.11. proběhl druhý turnaj čtyřek kluků a pořadatelem byly tentokrát Hrotovice. Zúčastnilo se 10 družstev, hrálo se na více »


První turnaj čtyřek chlapců

Máme za sebou první turnaj čtyřek kluků, který proběhl v Havlíčkově Brodě v tělocvičně SPŠ Stavební. Zúčastnilo se 7 družstev, více »


Turnaj čtyřkového volejbalu v Novém Veselí

Za účasti 36.týmů byla v Novém Veselí zahájena soutěž čtyřkového volejbalu pro nejmladší hráče a hráčky.


Minisoustředění pro nejmenší se vydařilo

Velké dík patří trenérům naší přípravky za organizaci minisoustředění pro naše nejmladší děvčata a kluky. Děti zažily atmosféru opravdového volejbalového více »